Покрасочные камеры для военной промышленности

ФАРБУВАЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Фарбувальні камери для військової промисловості
Щоб зброя і військова техніка не були помітними на фоні довкілля, застосовується спеціальне захисне забарвлення. Воно має здатність створити гармонію кольору між військовим транспортом, зброєю і навколишнім середовищем, ускладнюючи візуальне знаходження об’єктів.

Щоб замовити фарбувальні камери для військової промисловості – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60
+380 (50) 216 87 80
+380 (63) 411 13 18
+380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

Підбираючи необхідні захисні кольори, керуються основними правилами: кольори повинні бути тьмяним, мати плавний перехід відтінків і не бути глянцевими. Захисне забарвлення набагато краще камуфляжу, що дозволяє використовувати його як основний компонент. З його допомогою можна створювати різні варіанти маскування, що дозволяє об’єкту бути непомітним при русі, зміні місцевості з приходом наступного сезону, і навіть при переміщенні військової техніки на інші рельєфи місцевості. Захисне забарвлення служить головною складовою різноманітних видів маскування бойових машин.

Фарбування військової техніки в Україні
Фарбуючи військову техніку і спорядження, обов’язково слід пам’ятати про те, що після нанесення такого методу маскування, не повинні бути присутніми блиск або глянець, і вони ні в якому разі, не повинні давати ніякого відблиску. Саме це правило змусило відмовитися при фарбуванні від лаків, розчинників і емалевих фарб. Щоб поверхні були шорсткими, у фарбу додають пісок, крейду або тирсу.

Деформувальний метод фарбування надає військовій техніці елементи викривлення контурів і наділяє її неможливістю ідентифікації. Хоча даний метод має свій серйозний недолік: пофарбований об’єкт отримує залежність від навколишнього фону. Об’єкт не повністю зливається з навколишнім середовищем, і стає помітний при зміні її кольоровості. Основними видами деформованого забарвлення є: подрібнююча – має дрібні плями, і викривлена – містить великі плями. Тривалий час при фарбуванні військової техніки застосовувався камуфляж, за браком інших методів фарбування, був єдиним способом маскування. Однак, викликав великі матеріальні та трудові витрати, не даючи цим способом значної переваги, особливо тоді, коли з’явилися більш сучасні технології фарбування бойової техніки й військового спорядження.

Особливості фарбувальних камер для військової промисловості
Забарвлення військової техніки в Україні – це досить складний і відповідальний, а також дорогий процес, що вимагає дуже серйозного ставлення до себе. На сьогодні, для здійснення фарбування, створені професійні фарбувальні камери, здатні фарбувати великогабаритну техніку. Вони мають цілий ряд своїх особливостей:

● у них потужні нагрівальні елементи, здатні створювати потрібну температуру для полімеризації епоксидних фарб і емалей;
● камери зроблені зі спеціальних матеріалів, стійких до високої температури;
● вбудовані зволожувачі для створення і підтримки необхідного вологісного режиму;
● обов’язкове розміщення комплексу припливно-витяжної вентиляції;
● наявність обладнаних наливних підлог, з метою відведення статичної електрики;
● виділяються великими габаритними розмірами, деякі камери досягають до 24 метрів в ширину.
Фарбувально – сушильні камери для військової промисловості, техсервіс Веко, що має величезний досвід діяльності в цьому сегменті ринку, випускає, повністю з огляду на специфіку забарвлення виробів. Саме у нас ви можете купити фарбувальні камери для військової промисловості. Здійснити заявку на покупку можна звернувшись за контактними телефонами, які знаходяться на інтернет-ресурсі. Також, у нас можна придбати дробоструменеву камеру, необхідну для військової техніки і її забарвлення в деяких випадках.