Окрасочные камеры для металлоконстукций

ФАРБУВАЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Фарбувальні камери для металоконструкцій застосовуються при фарбуванні об’єктів з металу різного призначення і різних розмірів. Фарбування металоконструкцій в Україні потрібне майже у всіх виробничих сферах в різних галузях промисловості.

Щоб замовити фарбувальні камери для металоконструкцій – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60

+380 (50) 216 87 80

+380 (63) 411 13 18

+380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

Процес фарбування здійснюється в спеціалізованих камерах, що дозволяють:

● фарбувати об’єкти і їх окремі елементи, різні деталі, максимально знизивши рівень складності процесу, підвищивши ефективність і забезпечивши високу продуктивність роботи малярів;
● забезпечити високий рівень захисту об’єктів від руйнівної дії зовнішнього середовища;
● задовольняти умови ДБН, ППБ, ПЕБ і вимоги, які регламентовані іншими нормативними документами.

Облаштування камери передбачає наявність:

● безпосередньо фарбувального приміщення;
● системи фільтрів;
● припливної та витяжної вентиляції;
● теплогенератора.
Процес фарбування проводиться в спеціально облаштованому критому спорудженні. Поступаюче ззовні всередину цього приміщення вуличне повітря в міру потреби нагрівається за допомогою теплогенератора до заданої температури. Далі воно подається в камеру через припливну вентиляційну систему і фільтри. А бувши відпрацьованим – проходить зворотний шлях на вулицю: знову фільтрується і через витяжку виводиться назовні.

Особливості експлуатації камер
Найбільші складнощі у фарбуванні металевих об’єктів виникають при роботі з конструкціями, що мають великі габарити, через те, що перемістити їх всередину камери є проблематичним. Фарбування металевих конструкцій в Техсервіс ВЕКО допомагає розв’язувати цю проблему:

● компанія пропонує купити обладнання для фарбування металоконструкцій і самі кабіни камер різних розмірів;
● в наявності великий асортимент агрегатів для теплової вентиляції;
● є кабіни, у яких посилена конструкція, і моделі з дахом, що відкривається;
● можна використовувати кран-балки при розміщенні пофарбованого об’єкта всередині камери;
● пропонуються варіанти оснащення підлоги системою переміщення об’єктів;
● можлива розробка індивідуальних проєктів і виготовлення фарбувально-сушильних камер згідно з потребами замовника й особливості металоконструкцій, з якими він працює.
Всі охочі мають можливість купити фарбувальні камери для металоконструкцій в Києві.

ФАРБУВАННЯ
Для фарбування об’єктів з металу існують фарбувальні агрегати різних моделей і сучасні види ЛФП – фарба по металу Техсервіс ВЕКО зарекомендувала себе однією з найбільш якісних на ринку лакофарбових матеріалів. Щоб металева конструкція прослужила гарантовано довго, рекомендується користуватися професійним обладнанням і спеціальними камерами, здатними забезпечити потрібну якість підготовки до фарбування об’єктів такого типу.

Компанія Техсервіс ВЕКО здійснює проєктування і виготовлення камер для проведення підготовчих робіт до фарбування і фарбувальних камер. Роботи належить проводити в певній послідовності – це дозволяє отримати естетичний зовнішній вигляд об’єкта і зробити його поверхню стійкіше та довговічніше. Процедура фарбування складається з:

● підготовки об’єкта із застосуванням піскоструменевих і дробоструменевих апаратів – для зачистки від старого покриття, бруду і проіржавілих ділянок;
● видалення масляних плям в підготовчій камері;
● ґрунтовки підготовлених до фарбування ділянок;
● фарбування.
Техсервіс ВЕКО є інжиніринговою компанією, що є спеціалістом у сфері розрахунків і планування оснащення для об’єктів виробничого призначення, в тому числі – фарбувальних камер для металевих об’єктів. Продукція компанії – це оптимальне поєднання витрат покупця на придбання продукції та купованої за ці гроші якості. Все обладнання – сучасне, технологічне, розраховане на тривалий термін експлуатації.