Окрасочные камеры для машиностроения

ФАРБУВАЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ МАШИНОБУДУВАННЯ

Фарбувальні камери для машинобудування в Києві активно застосовуються в фарбуванні механізмів, технічних вузлів, корпусів і деталей, труб профільного типу і листового металу. Виготовлення таких камер є пріоритетним напрямком в промисловості й набуло широкої популярності серед керівників великих фабрик і заводів.

Щоб замовити фарбувальні камери для машинобудування – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60,

+380 (50) 216 87 80,

+380 (63) 411 13 18

+380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ФАРБУВАЛЬНО – СУШИЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ МАШИНОБУДУВАННЯ В ТЕХСЕРВІС «ВЕКО»
Кожна камера для фарбування промислових агрегатів має свої унікальні технічні характеристики, заточені під певний процес роботи. Так, камери малих габаритів розраховані на забарвлення в автоматичному режимі й ґрунтуванні профільних і металопрокатних труб, які пройшли етап очищення дробоструменевою камерою. Є також спеціальні камери, призначені для фарбування механізмів з деталями, з’єднаними зварюванням, за допомогою вертикально спрямованого потоку повітря. Довжина фарбувальних камер починається від 25 м. В залежності від конфігурації, у камери може бути один обсяг, або її площа може бути розділена на дві секції воротами. Це дозволяє значно заощадити енергію при фарбуванні деталей і агрегатів малих розмірів. Кожен фарбувальний комплекс складається з покроково з’єднаних елементів, тому відповідає всім стандартам ГОСТ.

Фарбувально-сушильні камери для машинобудування в Техсервіс «ВЕКО» виготовляються в потоковому конвеєрі. До складу фарбувальної камери включені:

● зона завантаження і підготовки лакофарбових матеріалів;
● камера для ґрунтування;
● камера сушки та міжшарової витримки матеріалів;
● камера фарбування;
● камера витримки матеріалу перед сушінням;

Техсервіс «ВЕКО» володіє величезним досвідом і професіоналізмом в області проєктування і виробництва камер для забарвлення агрегатів, тому всі вироби відповідають стандартам технологічного виробничого процесу. Якщо ви бажаєте придбати фарбувальні камери для машинобудування в Києві, звертайтеся в Техсервіс «Веко», і співробітники допоможуть вам в підборі агрегату відповідно до ваших виробничих завдань і технічних характеристик вашого заводу. Тільки у нас ви можете купити фарбувальні камери для машинобудування за доступними цінами від виробника.