Покрасочная камера проходного типа

ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ПРОХІДНОГО ТИПУ

Діяльність багатьох виробничих комплексів влаштована так, що необхідно фарбувати велику кількість деталей / виробів за одну зміну. Подача і винос готових виробів у звичайну камеру займає досить багато часу. Прискорити процес і зробити його безперервним допоможе фарбувальна камера прохідного типу, створена конструкторами компанії «Техсервіс ВЕКО». Пристрій спеціально призначений для великих обсягів фарбування виробів. Відмінність подібного приміщення в тому, що воно забезпечене двома воротами: через одні деталь потрапляє в камеру, а через інші виходить вже пофарбованою. Для більшої ефективності такі комплекси поділяють на три зони:

1. підготовча;
2. фарбувальна;
3. сушильна.
Основні частини комплексу аналогічні більшості промислових камер.

Щоб замовити фарбувальні камери, камеру дробоструменевого очищення – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60, +380 (50) 216 87 80, +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ЧИМ ВИГІДНІ ПРОХІДНА ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА
В основному тим, що дозволяє значно економити час, роблячи процес фарбування і сушіння максимально швидким. Додатково комплекс можна доукомплектувати боксом для приготування фарби й постом підготовки. На підприємствах, де всі виробничі процеси організовані конвеєрним способом, популярна саме прохідна фарбувальна камера. Технологічно правильно спочатку зібрати корпус виробу, потім перемістити його в камеру для чищення, фарбування і висушування, а потім помістити всередину підготовлені деталі. Найчастіше таке обладнання застосовується в автомобілебудівній і вагонобудівній промисловості. Крім цього комплекси успішно застосовуються при виробництві сільгосптехніки й на великих меблевих фабриках. Наша компанія проєктує і випускає камери будь-якого розміру для потреб виробників.

ФАРБУВАЛЬНІ КАМЕРИ В ГАРАЖІ – РЕАЛЬНО
Бажаючи зайнятися дрібними кузовними роботами, бізнесмени-початківці стикаються з високою ціною заводського фарбувального обладнання. Чи можна заощадити кошти, зібравши щось подібне до заводського пристрою на власній території? Можна, але якість покриття буде тільки віддалено нагадувати фарбування на заводах або великих СТО. За приблизними підрахунками, фарбувальна камера в гаражі має бути облаштована:

● приміщенням (гаражем);
● тепловим вентилятором або тепловою гарматою достатньої потужності;
● збіркою вентиляційної системи.
Крім цього знадобляться: світильники, вентилятори, ворота, автоматика і багато іншого. Пам’ятайте, що стіни, стеля та двері гаража повинні бути герметичними, вогнетривкими та миющимися. Забезпечення циркуляції повітря через підлогу – це обов’язкова умова. Світильники повинні бути досить потужними. Важливо: вентиляція повинна працювати безперебійно і мати кілька фільтрів.

Компанія «Техсервіс ВЕКО» надасть у Ваше розпорядження власний конструкторський і виробничий відділи. Набирайте вказаний вгорі сайту номер і отримуйте відповіді на всі Ваші питання. Телефонуйте!