Дробеметный аппарат

ДРОБОМЕТНИЙ АПАРАТ

Існує велика кількість видів очищення металів від окислення, але застосування дробометів є одним з найбільш частих. Його завдання полягає в викиданні дробометом виробів з металу особливими абразивними частинками, які відшаровують забруднення, окалину і застарілі покриття. Дробометний апарат – автоматична установка, яка створена для очищення металовиробів. Застосування дробомета значно збільшує якість нанесення фарби й протикорозійного складу на конструкціях з металу. Вироби, які обробляються, розташовуються прямо на висувному поворотному столі камери, а потім вирушають в камеру для того, щоб обробитись вручну. Даний апарат розміщується в верхньому відсіку камери під певним нахилом до поверхні поворотного столу.

ДРОБОМЕТНЕ УСТАТКУВАННЯ
Дане обладнання використовують для очищення виробів з металів від корозійних змін, окалини, пригару термічних і хімічних типів, залишкових сумішей зі сформованих матеріалів перед приготуванням до нанесення порції протекційного шару (фарбування) для того, щоб зміцнити поверхневий шар і безпосередньо для очищення кам’яних і бетонних виробів, поверхонь з бетону і каменів в авторежимі. Дробометне устаткування найчастіше поєднується з сушильною камерою, камерою фарбування і сушки автоматичного типу, в результаті отримуючи загальну лінію з високопродуктивним рівнем для напилення захисного покриття, яке бореться з корозією. Наша компанія представляє дробомети, які відповідають технологічним вимогам, номенклатурі, а також обсягам готової продукції та умов розміщення.

ДРОБОМЕТНА МАШИНА
Таке техобладнання використовують для того, щоб очистити поверхню від окалини, підготувати поверхні металовиробів до фарбування або ж для напилення покриттів різного роду. Виріб подається в робочу камеру за допомогою приводного роликового конвеєра. Дробометна машина – установка, призначена для механічного видалення окалини за допомогою потужного потоку дробу з чавуну або сталі, яка викидається високошвидкісним відцентровим ротором. Подібні установки прохідного типу, як правило, оснащені конвеєром навантаження і розвантаження, а також пристроєм попереднього нагріву (його використовують для того, щоб осушити поверхню і, щоб випалити масляну плівку). Ще є такі технологічні рішення, коли компонується дробометна установка та фарбувальна камера з камерою сушіння автоматичного типу.

ДРОБОМЕТНА КАМЕРА
На різному виробництві, а найчастіше там, де потрібно покриття виробів з металів різними лаками або фарбами, дуже часто використовують такий агрегат, як Дробометна камера. Вона має кілька модифікацій – це може бути окрема будівля – в такому випадку можна говорити про дробометну лінію. А на виробництві, як правило, використовуються камери, оскільки це ергономічність і низька вартість при практично таких же функціях, як і у лінійної. Камери дробометні – це просте, але досить ефективне обладнання. Нерідко саме камери використовуються для, того щоб очистити листи металу від застарілої фарби, всілякого бруду і навіть нальоту з іржі. Небезпека для персоналу в такому випадку відсутня, оскільки абсолютно кожна дія відбувається камері, яка закрита дверцятами, і до тих пір, поки її герметично не закриють, камера не буде чинити ніяких дій.