Дробеметная очистка

ДРОБОМЕТНЕ ОЧИЩЕННЯ

Механізація процесу видалення забруднень з внутрішньої поверхні великогабаритних циліндричних місткостей є однією з найважчих завдань сільськогосподарського і транспортного машинобудування. Такі завдання було вирішено на машинобудівних заводах, які виробляють ядерні реактори, нафтоналивні цистерни, хімічні та біологічні апарати. До теперішнього часу цю трудомістку операцію виконують переважно ручним способом. Одним з механічних методів очищення поверхні виробів з металу від механічного та окислювальних нальотів перед нанесенням захисних неметалевих покриттів є Дробометне очищення (ДО). Особливо ефективним виявляється застосування ДО для порожнин великих виробів, де інші методи обробки є малопридатні. Це пояснюється технологічною гнучкістю, екологічною безпекою, високою продуктивністю, експлуатаційною надійністю та економічною ефективністю ДО.

Щоб замовити фарбувальні камери, дробоструменевийапарат – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60, +380 (50) 216 87 80, +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ДРОБОМЕТНА ОБРОБКА
Для повної обробки деталей, вузлів зварного типу і прокату використовуються як хімічні, так і механічні способи. Усунення забруднень механічним способом проводитися з використанням дробометних механізмів. Застосовують верстати для зачистки, робочими частинами яких є металеві щітки, іглофрези, шліфувальні круги та стрейчі. Дробометна обробка застосовується для листових прокатів і вузлів зварного типу, якщо товщина металу вище 3 мм. У дробометних пристроях дріб викидають лопатки ротора (ефективність значно вище й обробка обходиться набагато економніше, однак при цьому лопатки досить швидко приходять в непридатність).

ДРОБОМЕТНИЙ БАРАБАН?
Існують неперервні дії та дії, що перериваються. Барабан періодичної роботи складається з барабана з високої жорсткості, в його лобовій частині знаходяться дробометні головки. Для обробки виливків, які схильні до утворення тріщин, використовують дробометний барабан. В якому пластини конвеєру замінений гумовою стрічкою. Максимальна маса виливків не більш як три тонн, час, необхідний для очищення – приблизно 10-15 хв. У барабані неперервні дії приварена спіраль всередині барабана, яка виготовлена з листа. Завдяки цій спіралі виливки переміщаються уздовж барабана. Для отримання більш детальної й кваліфікованої інформації, зверніться до наших фахівців, вони нададуть Вам будь-яку необхідну допомогу!