Дробеметная установка

ДРОБОМЕТНА УСТАНОВКА

Установки бувають двох основних видів. Дробомети пневматичного типу на поверхню, яка обробляється, продукують викид абразиву, використовуючи потік стисненого повітря під високим тиском. А дробомети механічного типу наводять абразивні частинки за допомогою ротора з обертовими лопатями. Дробометна установка (ДУ) виробляє холодне оброблення металу. Дробом, що складається з абразиву різноманітного ступеня агресивності (як правило, це маленькі частинки металу), обстрілюють верхній шар. Як результат – після обробки за допомогою дробомета з металу віддаляється не тільки бруд, але і значно змінюється склад його поверхні. Мікротекстура, що утворюється при ударі дробинок об поверхню, допомагає якісному нанесенню лакофарбових виробів. Саме через цю, ще одну причину, ДУ абсолютно необхідна.

ДРОБОМЕТНА УСТАНОВКА ПРОХІДНОГО ТИПУ
Дане обладнання використовується в процесі обробки поверхонь з металу від окислення і, крім того, під час підготовки плит до нанесення лакофарбового покриття. Дані камери розповсюджені на підприємствах промислового типу, де проводиться попередня робота з прокатом металу і конструкціями, виконаними з використанням зварювання. Дробометна установка прохідного типу передбачає дробометне очищення різних виробів металопрокату, простих конструкцій зварного типу з металу від іржавого нальоту, зіпсованих покриттів з фарби та інших забруднень різного роду, очищення однакових за формою виробів (камінь, бетон) в процесі виробництва (промислового, малосерійного і серійного).

ДРОБОМЕТНА УСТАНОВКА ЦІНА
Наш техсервіс представляє перелік обладнання, яке призначене для очищення листів з металу і профільного прокату за допомогою дробометної камери прохідного типу або повної лінії очищення-фарбування. У кожного покупця різні пріоритети: деяким потрібно одержати високу якість, а іншим – низьку ціну. Лінійка нашої компанії складається з базового типу установок, яка поєднує в собі вимоги одних замовників та інших. Дробометна установка ціна, яка надається компанією «Техсервіс ВЕКО», приємно Вас здивує. У нас Ви можете придбати якісну установку, з якої Вам будете приємно працювати, за низькою ціною. Наша компанія завжди прислухається до наших замовників і їхніх пропозицій.